in Edukacja Inwestora, Inwestowanie w Nieruchomości

Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o Zarabianiu na Nieruchomościach

Chcesz się nauczyć jak zarabiać na nieruchomościach? Chcesz kupować, remontować i odsprzedawać nieruchomości z zyskiem? Chcesz zarabiać na mieszkaniach pod wynajem? Chcesz się nauczyć jak okazyjnie kupować mieszkania? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę o tym jak kupować nieruchomości na licytacjach komorniczych? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK , to ten artykuł szczególnie jest dla Ciebie! Uwaga – tylko do końca grudnia każdy kto kupi pakiet 4 e-booków w prezencie ode mnie dostanie piątego e-booka„Jak Przestać się Bać i Wreszcie Zacząć Inwestować w Nieruchomości” Sprawdź co zyskujesz!

Czy wiesz ile osób chciałoby inwestować w nieruchomości? Niestety większość tego nie robi! 95 % poprzestaje na samym tylko myśleniu o inwestowaniu w nieruchomości. Tylko niewielu decyduje się zrobić ten pierwszy krok. Naprawdę wiem jakiej odwagi do tego potrzeba.

Dlatego właśnie prowadzę tego bloga, na którym dzielę się z Tobą moją wiedzą,  i dlatego też napisałam 4 książki – kompendium wiedzy na temat zarabiania na nieruchomościach. Znajdziesz w nich wszystko to, co potrzebujesz wiedzieć o inwestowaniu w nieruchomości.

Znajdziesz w nich praktyczną wiedzę i wskazówki, jak krok po kroku znaleźć okazję, sfinansować, kupić, wyremontować mieszkanie do odsprzedaży (flip) lub mieszkanie pod wynajem. Dowiesz się co decyduje o powodzeniu inwestycji,  kiedy warto inwestować a kiedy nie. Dowiesz się jak negocjować, jak rozmawiać z inwestorami, jak znaleźć finansowanie nawet jeśli nie posiadasz zdolności kredytowej, jak współpracować z pośrednikami i podwykonawcami oraz jak skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją inwestycję.

Poznasz najważniejsze zasady bezpiecznego najmu wraz z niezbędnymi dokumentami (jak umowy, protokoły czy pisma) oraz dowiesz się jak optymalizować przychody z najmu, tak aby w twojej kieszeni zostało jak najwiecej pieniędzy.

Kim jestem ?

Nazywam się Małgorzata Pioszyk. Jestem inwestorem, publicystką, trenerem, a przede wszystkim pasjonatką na drodze do wolności finansowej. Jest autorką poradników o zarabianiu na nieruchomościach.  Jestem autorką popularnego Bloga o inwestowaniu w nieruchomości.  Moją misją jest edukowanie i motywowanie do ciągłego polepszania jakości życia na wszystkich jego płaszczyznach jak. Finanse, kariera, relacje, emocje, zdrowie, rozwój osobisty.

Czym moje książki różnią się od innych pozycji na rynku?

 • Przede wszystkim są to praktyczne poradniki, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces inwestycyjny,
 • To kompendium wiedzy dotyczącej zarabiania na nieruchomościach, znajdziesz w nich zarówno porady dotyczące flipów, wynajmu jak i zakupu na licytacjach komorniczych.
 • Oprócz praktycznej wiedzy zyskujesz również przygotowanie mentalne do swoich pierwszych inwestycji. Dowiesz się między innymi jak działa ludzki umysł, dlaczego się boisz i jak sobie z tym strachem poradzić.
 • Dowiesz się co najczęściej zatrzymuje początkujących  inwestorów, jakie napotykają bariery i jak sobie z tymi barierami poradzić.
 • Poznasz metody wyszukiwania oraz analizowania opłacalności  potencjalnych okazji inwestycyjnych.
 • Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące negocjowania zakupu i odsprzedaży nieruchomości.
 • Otrzymasz wiedzę dotyczącą bezpiecznego najmu – od weryfikacji najemcy, przez zagadnienia związane z umowami, po windykację należności i sprawne dochodzenie roszczeń przez sądem.
 • Poznasz metody optymalizacji podatkowej, dzięki czemu twoja droga do wolności  znacznie przyspieszy.
 • Otrzymasz do wykorzystania zestaw dokumentów związanych z najmem –  umowy, załączniki, protokoły i niezbędne pisma.

Co o moich książkach mówią czytelnicy?

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto myśli o zarabianiu na nieruchomościach. Podoba mi się zwłaszcza jasne oddzielenie roli inwestora od roli kontraktora we flipach. Tak działa nowoczesny inwestor. Warto!

Tomek

Pani Małgorzato, dziękuję serdecznie za wspaniałe książki i bardzo ciekawego bloga. Jestem pełna podziwu dla Pani pracy. Jest Pani dla mnie wspaniałym przykładem  kobiety przedsiębiorczej, ambitnej i odważnej.  Obecnie jestem na etapie zdobywania wiedzy o inwestowaniu w nieruchomości. Przed działaniem ogranicza mnie STRACH, ale szereg zaistniałych w ostatnim czasie w moim życiu zawodowym niekorzystnych pozwoliło mi podjąć decyzję o  wyrwaniu się z kieratu 8-godzinnej pracy za marne grosze i realizowaniu własnych marzeń. To dopiero początek.

Agnieszka

Pani Małgosiu, kawał zajebistej roboty, jeśli tak mogę to ująć :)Jest Pani wiarygodna, otwarta, pisze Pani w sposób bardzo przystępny i łatwy do zrozumienia. Bardzo się cieszę, że odkryłam Panią w internecie.

Sara 

Dlaczego warto przeczytać moje książki?

Osobiście uważam, iż wiedza, nie poparta działaniem nie ma sensu, nic nie wnosi ani sama w sobie nic nie znaczy. Możesz przeczytać wiele książek, jednak jeśli nie podejmiesz działania, nie wykorzystasz swojej wiedzy w praktyce, to nic w swoim życiu nie zmienisz. Tylko działanie przybliży cię do celu. Niestety bardzo wiele osób zatrzymuje się na etapie zdobywania wiedzy. Ciągle się przygotowują, kupują nowe książki, biorą udział w kolejnych kursach, szkolą się. ciągle jednak nie czują się gotowi do działania. Być może znasz takich ludzi, a może ty jesteś jednym z nich? Dlatego powinieneś przeczytać moje książki! Znajdziesz w nich nie tylko wiedzę o tym, jak krok po kroku przeprowadzić swoją pierwszą inwestycję. Znajdziesz tam coś jeszcze, coś równie ważnego. Zainspirują cię one, zmotywują do tego by (w końcu?) podjąć działanie, aby wykonać pierwszy krok. A potem kolejny. I jeszcze jeden. Prawda jest taka, że nigdy nie będziesz wystarczająco przygotowany! Dlatego równie dobrze możesz zacząć działanie już dziś!

Co zawiera pakiet 4 książek?

To pakiet czterech e-booków z zakresu inwestowania w nieruchomości. To kompleksowe kompendium wiedzy, nie tylko dla początkujących inwestorów.

Pakiet zawiera następujące pozycje:

I. Jak Zarabiać na Flipach

To poradnik, który ma zastosowanie praktyczne. Krok po kroku przeprowadzi cię przez kupno, remont oraz odsprzedaż nieruchomości (flip). Oprócz praktyki dostaniesz  także prawdziwe  przygotowanie mentalne do swoich pierwszych inwestycji. Dowiesz się jak działa ludzki umysł, dlaczego się boisz i jak sobie z tym strachem poradzić. Poznasz metody wyszukiwania oraz analizowania opłacalności  potencjalnych okazji inwestycyjnych. Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące negocjowania zakupu i odsprzedaży nieruchomości. Dowiesz się co autorka publikacji „Jak Kupić Mieszkanie na Licytacji Komorniczej” sądzi na temat flipów nieruchomości z licytacji. Dowiesz się jak sprawnie i szybko przeprowadzić remont i odsprzedać nieruchomość z flipa.

Przeczytaj fragment Jak Zarabiać na Flipach

II. Jak Kupować Nieruchomości Pod Wynajem.

Jak Kupować Nieruchomości Pod WynajemTo solidna porcja wiedzy dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości, połączona z potężną dawką motywacji, która przyda się każdemu początkującemu inwestorowi. Z książki dowiesz  przede wszystkim :

-> Jak rozpocząć swoją przygodę z nieruchomościami, -> Jak znajdować prawdziwe okazje i jak negocjować ceny, -> Jak sprawdzić opłacalność przyszłej inwestycji, -> Jakie stosować strategie aby maksymalizować dochody, -> Jak finansować inwestycje w nieruchomości pod wynajem, -> Jak inwestować w nieruchomości bez własnych pieniędzy, -> Jak zarabiać na nieruchomościach nie będąc ich właścicielem, -> Kiedy lepiej kupować za gotówkę a kiedy na kredyt, -> Jak zbudować zespół doradców, -> Jak radzić sobie z barierami na jakie napotykają inwestorzy, -> Jak pokonać strach przed porażką.

III. Jak Wynajmować Mieszkania. Wynajmuj Bezpiecznie – Wademekum dla Właścicieli Mieszkań 

To publikacja, która kompleksowo zajmuje się tematem ochrony inwestorów oraz właścicieli mieszkań i szczegółowo, krok po kroku, omawia wszystkie zagadnienia związane z bezpiecznym najmem. Dzięki lekturze poznasz najważniejsze zasady bezpiecznego najmu. Dowiesz się między innymi jak weryfikować najemców, jak zawierać bezpieczne umowy najmu, na co szczególnie zwracać uwagę, jakich błędów nie popełniać, jak się zachowywać po podpisaniu umowy, jak przeprowadzać wizytację lokalu, kiedy i jak windykować należności, jak szybko dochodzić roszczeń przed sądem. W publikacji poruszam także tematykę podatkową, piszę o tym, jak mądrze rozliczać podatki z najmu, jak przeprowadzić optymalizację podatkową, aby jak najdłużej płacić zero podatków. Na koniec zamieszczam wzory dokumentów do wykorzystania- umowy najmu, załączniki, protokoły, wezwania i inne niezbędne pisma.

Jak Kupić Mieszkanie na Licytacji Komorniczej

jak kupić mieszkanie na licytacji komorniczej

To kompleksowy poradnik dla osób, które chcą skorzystać z okazji, jaką może  być zakup mieszkania od komornika. Piszę 'może być' okazją, gdyż kupno na licytacji komorniczej obarczone jest pewnym ryzykiem. Dlatego zalecam dobrze się do takiego zakupu przygotować. To główny powód dla którego zdecydowałam się na napisanie tego poradnika.  Aby pomóc czytelnikowi przygotować się do zakupu na licytacji komorniczej. Poradnik krok po korku poprowadzi cię przez zakup mieszkania na od komornika. Dowiesz się z niego między innymi :

-> jak się przygotować do licytacji,  -> na co zwrócić uwagę przy zakupie od komornika, -> jakie są wady i zalety zakupu na licytacji,  -> jakich terminów się spodziewać w Sądach,  -> jak opracować bezpieczną strategię zakupu na licytacji -> co zrobić jeśli dotychczasowy lokator nie chce się wyprowadzić.

Publikacja mierzy się z mitem dotyczącym zakupu za gotówkę  i podpowie jak sfinansować zakup nieruchomości z licytacji komorniczej. Ten poradnik to kompendium wiedzy o licytacjach nieruchomości zarówno dla inwestorów jak i dla kupujących na własny użytek.

Co jeśli moje książki ci się nie spodobają?

Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli książki ci się nie spodobają, to ja nie chcę Twoich pieniędzy. Kropka. Wszystkie publikacje objęte są gwarancją satysfakcji.  Jeśli książka Ci się nie spodoba, albo po przeczytaniu nie będziesz z jej lektury zadowolony, to oddam Ci pieniądze. Uwaga! zwrotu możesz dokonać w ciągu 30 dni od zakupu.

UWAGA: Tylko do końca roku 2017, każdy kto kupi pakiet 4 e-booków dostanie ode mnie w prezencie piąty e-book „Jak Przestać się Bać i Wreszcie Zacząć Inwestować w Nieruchomości”  Zamów pakiet 4 e-booków jeszcze w grudniu i czekaj na osobny e-mail z linkiem do 5 e-booka!

Najczęściej zadawane pytania :  

Jak otrzymam zamówione produkty?

Po kliknięciu w przycisk KUP TERAZ zostaniesz przekierowany do formularza zakupowego. Wypełnij formularz i złóż zamówienie. Po kliknięciu w przycisk złóż zamówienie i  zapłać online, zostaniesz przekierowany do strony bezpiecznych płatności Dotpay. Po opłaceniu zamówienia dostaniesz  e-mail z linkami do pobrania Twojego zamówienia. Najlepiej pobierz je od razu na Twój komputer, gdyż linki stracą ważność po 72 godzinach.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Wypełniając formularz zamówienie zaznacz opcję : chcę otrzymać fakturę.

W jakim formacie otrzymam zamówione produkty?

Zaraz po opłaceniu zamówienia dostaniesz  e-mail z linkami do pobrania Twojego zamówienia. E-book otrzymasz w formie PDF zaś audiobook w paczce plików MP3.

Czy są dostępne wersje książkowe tych publikacji ?

Jestem zwolenniczką ekologii, dlatego wszystkie moje publikacje dostępne są wyłącznie w wersjach ‚eko’ czyli w formie e-booka oraz audiobooka.

Dotpay nie obsługuje mojego konta bankowego, co mam zrobić? 

Masz klika opcji, możesz:

 1. Skorzystać z opcji przelewu na platformę Dotpay ( jest to dostępna opcja podczas zakupu).
 2. Wysłać płatność za pośrednictwem PayPal paypal.me/wedomediagroup a następnie wysłać mi e-mail z informacją w opłaconym pakiecie na [malgorzata (at) jakkupowacmieszkania.pl].  Po otrzymaniu pełnej kwoty płatności wyślę Ci linki do pobrania zakupionych e-booków.
 3. Przelać płatność bezpośrednio na moje konto Małgorzata Pioszyk 82 1140 2004 0000 3402 2778 0978 wpisując nazwę pakietu w tytule, a następnie wysłać mi e-mail z informacją o opłaconym pakiecie na [malgorzata (at) jakkupowacmieszkania.pl]. Po otrzymaniu pełnej kwoty płatności wyślę Ci linki do zakupionych pobrania e-booków.
 4. Dane do przelewu z zagranicy : 
  Małgorzata Pioszyk PL82 1140 2004 0000 3402 2778 0978, mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING), LODZ, SKRYTKA POCZTOWA 2108, 90-959 LODZ 2, kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK, SORT CODE/numer rozliczeniowy – 11402004

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie

W takim razie napisz do mnie [malgorzata (at) jakkupowacmieszkania.pl]  Odpowiadam na wszystkie pytania, jakie dostaję od czytelników.

Skomentuj artykuł

Comment

 1. Bardzo fajnie że trafiłem na tą witrynę. Właśnie zastanawiamy się nad kupnem mieszkania pod wynajem. Ciekawe informacje przekazane w czytelny sposób. Pozdrawiam