in Inwestowanie w Nieruchomości

Ruszyła Przedsprzedaż Mojego E-booka po Angielsku

Uwaga, uwaga! Ruszyła przedsprzedaż mojego najnowszego e-booka w angielskiej wersji językowej. Będzie to praktyczny przewodnik po polskim rynku nieruchomości dla drobnych, zagranicznych inwestorów. Oprócz tego książka zawierać będzie tłumaczenia najlepszych fragmentów dwóch moich poprzednich książek Jak Kupić Mieszkanie na Licytacji Komorniczej oraz Jak Kupować Nieruchomości pod Wynajem. Każdy kto zdecyduje się na zakup w przedsprzedaży zyska 50 % rabatu oraz dodatkowe bonusy. Nie czekaj, wejdź teraz na www.investmentpropertyinpoland.eu

Kiedy opublikowałam pierwszą ze swoich książek- poradnik Jak Kupić Mieszkanie na Licytacji Komorniczej nie tylko  spotkała się ona z dużym zainteresowaniem czytelników, ale także dość szybko pojawiły się  zapytania o angielską wersję tej książki. Pomyślałam wówczas, że warto byłoby  przetłumaczyć książkę na potrzeby zagranicznych czytelników.

Byłam jednak wówczas bardzo zajęta innymi sprawami, między innymi:  blogowaniem oraz pisaniem książki – poradnika dla początkujących inwestorów w nieruchomości.  Kiedy jednak opublikowałam   drugą książkę Jak Kupować Nieruchomości pod Wynajem i znowu otrzymałam maile w sprawie tłumaczenia tej pozycji na język angielski, wówczas  pomyślałam, że to musi być mój kolejny projekt.

Tak właśnie narodził się projekt o nazwie: How to Buy Investment Property in Poland. Everything you need to know about fanding killer real eatate deals in Poland, co w języku polskim brzmiałoby: Jak kupować nieruchomości pod wynajem w Polsce. Wszystko co musisz wiedzieć o wyszukiwaniu doskonałych okazji na polskim rynku nieruchomości.

750 x 200 investment property in poland

Książka składać się będzie z trzech części.

Część pierwsza będzie to praktyczny przewodnik po polskim rynku nieruchomości dla zagranicznych inwestorów.

Dwie kolejne części to tłumaczenia najlepszych fragmentów moich dwóch poprzednich książek. Jednym słowem wszystko co zagraniczny inwestor chciałby wiedzieć o kupowaniu nieruchomości na licytacjach komorniczych oraz na temat praktyki inwestowania w nieruchomości pod wynajem w Polsce.

Książka jest obecnie w fazie przedsprzedaży, oznacza to, że można ją kupić z dużym rabatem, zyskując przy tym dodatkowe bonusy.

Dlaczego zdecydowałam się na przedsprzedaż i oferowanie aż tak dużych rabatów?

Przede wszystkim chciałam zorientować się jakie będzie zainteresowanie nową pozycją oraz zebrać pieniądze na tłumaczenie i edycję. Publikację planuję na grudzień tego roku, ale wszystkich zainteresowanych już teraz zachęcam do zakupu. Będzie to nie tylko doskonała okazja na najtańszy zakup ale także możliwość wzięcia udziału w tworzeniu tego projektu 🙂

Zachęcam Cię do odwiedzenia strony www.investmentpropertyinpoland.eu, na której prowadzona jest przedsprzedaż a także do polecania jej Twoim zagranicznym znajomym, przyjaciołom i partnerom.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ ?

Jeśli tak to zarejestruj się do newslettera. Otrzymasz darmowe e-booki, webinary, szkolenia, zniżki na publikacje. Dbam o prywatność, nigdy nie spamuję.

Skomentuj artykuł

Comment