O Autorce

Witaj na moim blogu poświęconym inwestowaniu w nieruchomości !

Nazywam się Małgorzata Pioszyk.

Moją życiową misją jest edukowanie i motywowanie do ciągłej poprawy jakości życia.  Na wszystkich płaszczyznach takich jak: efektywność zawodowa, rozwój osobisty, finanse,  relacje, emocje, zdrowie. 

Na co dzień jestem przedsiębiorcą i trenerem, uczę ludzi efektywności, która jest jedną z moich pasji. Efektywna sprzedaż, efektywna komunikacja, efektywne przywództwo.

Prywatnie jestem inwestorką i pasjonatką na drodze do wolności finansowej. Jestem autorką poradników: Jak Kupić Mieszkanie na Licytacji Komorniczej , Jak Kupować Nieruchomości pod Wynajem, Jak Zarabiać na Flipach, Jak Wynajmować Mieszkania,  Jak Przestać się Bać i (Wreszcie) Zacząć Inwestować w Nieruchomości 

Jak to wszystko się zaczęło?

Kilka lat temu dostałam od życia wspaniały prezent. Dokładnie to prezent imieninowy, który dostałam od mojej drugiej połowy. Zastanawiasz się pewnie co to było? Pierścionek z brylantem, pobyt w spa, czy może weekend w Hiszpanii? Otóż nie. Przynajmniej nie bezpośrednio. Był to bilet na szkolenie. A konkretniej mówiąc na trzydniowy trening Millionaire Mind Intensive według Umysłu Milionera T.Harv Ekera.

Ucieszyłam się jak dziecko, gdyż od dawna już chciałam  zapisać się na intensywny trening, który pomógłby mi w pełni rozwinąć skrzydła i zrealizować mój finansowy potencjał.

Dzień moich imienin oraz dwa następne dni spędziłam od rana do późnej nocy w sali wykładowej, razem z tysiącem innych, wspaniałych ludzi. Wracałam do domu przed północą, uśmiechnięta i naładowana pozytywną energią. Mogę śmiało powiedzieć, że trening MMI to było przełomowe wydarzenie w moim życiu. Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogłam w nim uczestniczyć. Nie zdziwi Cię zapewne stwierdzenie, że od tamtego czasu zupełnie zmieniło się moje podejście do zarabiania i zarządzania pieniędzmi. Po MMI pojechałam na kolejne, tym razem czterodniowe szkolenie do Londynu. Nazywało się Never Work Again. Rozumiesz już co się stało? Weszłam na ciekawą i ekscytującą drogę.  Mam jasno sformułowany mój cel. Chcę być wolna finansowo! Chcę pracować tylko dlatego, że chcę, a nie a nie dlatego, że muszę!  Moją nową drogą podążam zdecydowanym i szybkim krokiem ucząc się i budując portfel moich aktywów.

Na drodze do wolności finansowej bardzo  ważna jest edukacja. Dlatego korzystam z każdej możliwej okazji aby się uczyć.  Mam już za sobą wiele szkoleń, zarówno w Polsce jak i za granicą, wiele przeczytanych książek oraz artykułów na temat wolności finansowej, inwestowania w nieruchomości, giełdy, biznesu i motywacji. Za najważniejsze pozycje w mojej bibliotece uważam:

Robert Kiyosaki Bogaty ojciec,biedny ojciec;

Kim Kiyosaki Bogata kobieta;

T.Harv Eker Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie.

Tony Robbins Obudź w sobie olbrzyma

Wiedza i inspiracja jaką czerpię z tych książek jest bezcenna.

Weszłam na drogę do wolności finansowej. Ponieważ jestem kobietą czynu, uczę się po to aby zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce. Zawodowo jestem trenerem – uczę ludzi jak efektywnie sprzedawać, komunikować, jak być lepszym liderem.

Prywatnie inwestuję i tworzę źródła pasywnych dochodów.  Inwestuję w nieruchomości oraz start-upy i projekty internetowe.

Odprężam się medytując, praktykując jogę, biegając oraz gotując.

Na mojej  drodze do wolności finansowej codziennie zdobywam nową wiedzę i doświadczenia. Chętnie się tym dzielę z moimi czytelnikami.  Dlaczego to robię? Ponieważ wierzę, że w każdym człowieku drzemie potencjał i możliwość realizacji celów. Czytałam gdzieś,  że bardzo wiele osób nie realizuje swoich celów, ponieważ w ogóle ich nie posiada. Jakie to musi być straszne! Życie bez celu oznacza bierne przyjmowanie tego co się przytrafia. Stoję w opozycji do takiej postawy życiowej. Wyznaję filozofię szczęśliwego i świadomego życia. Stawiam sobie cele, kreuję własne życie, dążę do sukcesu. To moja droga, którą podążam i do której chcę zainspirować moich bliskich, dalszych oraz nieznajomych.

Moim ulubionym tematem są nieruchomości. Zapewne dlatego, że nieruchomości są łatwe do zrozumienia. Nieruchomości i złoto są postrzegane za najbardziej bezpieczną i pewną inwestycję.

Jeśli sam jesteś inwestorem bardzo się cieszę, że zawitałeś na moją stronę. Proszę  komentuj moje artykuły i dziel się swoimi doświadczeniami. Jeśli dopiero planujesz pierwszą inwestycję i szukasz informacji na temat inwestowania w nieruchomości to jest właściwy adres. Jeśli znasz kogoś, kto zamierza kupić swoje pierwsze mieszkanie także poleć mu tą stronę. Jeśli jeszcze się zastanawiasz w co inwestować to mam nadzieję zainspirować Cię i pomóc postawić pierwsze kroki.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania albo chcesz zaproponować temat do artykułu to zachęcam napisz do mnie bezpośrednio na : malgorzata@jakkupowacmieszkania.pl

Zawsze odpowiem na pytania od osób, które chcą się czegoś dowiedzieć, nauczyć lub podyskutować ze mną w kulturalny sposób.