in Edukacja Inwestora, Inwestowanie w Nieruchomości

Motywacja Dla Inwestora

Dziś mam dla Ciebie szczególny prezent z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku. Przez cały rok dzieliłam się z Tobą wiedzą na temat inwestowania w nieruchomości. Jednak  sama wiedza nie wystarczy aby odnieść sukces. Gdyby sama wiedza wystarczyła, to wszyscy bylibyśmy już bardzo, bardzo bogaci. Do tego jednak  potrzebne jest działanie. Działanie to jest coś, co odróżnia ludzi sukcesu od tych, którym się nie wiedzie. Dlatego postanowiłam zachęcić Cię do działania. W prezencie mam dla Ciebie  rozdział mojej książki Jak Kupować Nieruchomości Pod Wynajem. Poradnik Początkującego Inwestora.

Rozdział ten w całości poświęcony jest motywacji, pokonywaniu barier jakie napotykamy codziennie jako inwestorzy oraz temu jak radzić sobie ze strachem. Szczerze mówiąc to mój ulubiony rozdział.

Ale to jeszcze nie wszystko. Jak wiesz niedawno nagrałam moje książki w wersji  audio. Dlatego prezent dla Ciebie będzie do pobrania zarówno w wersji tekstowej (PDF) jak i w wersji audiobooka ( MP3).

Korzystając ze sposobności pragnę  także złożyć Ci życzenia  świąteczne. Życzę Ci pomyślnego zakończenia tego roku, wszelkiej radości i spokoju na Święta oraz wielkiego dobrobytu w Nowym Roku.

Zapraszam do przeczytania fragmentów książki Jak Kupować Nieruchomości Pod Wynajem. Poradnik Początkującego Inwestora (PDF)

Fragmenty Książki Jak Kupować Nieruchomości Pod Wynajem

Zapraszam do wysłuchania fragmentów książki Jak Kupować Nieruchomości Pod Wynajem. Poradnik Początkującego Inwestora (MP3)

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ ?

Jeśli tak to zarejestruj się do newslettera. Otrzymasz darmowe e-booki, webinary, szkolenia, zniżki na publikacje. Dbam o prywatność, nigdy nie spamuję.

Skomentuj artykuł

Comment