in Inwestowanie w Nieruchomości

Moja Druga Połowa Twierdzi, Że …

Moja druga połowa twierdzi, że urodziny należy świętować przez cały tydzień! A ponieważ w tym roku moje urodziny przypadają w najbliższą niedzielę to nasze świętowanie zaczęło się już od poniedziałku. I to jakie świętowanie! Zostałam zaproszona na romantyczną kolację – niespodziankę, podczas której podziwiałam zachód słońca oraz przepiękny nocą Wrocław (naszą polską Wenecję), pływając po Odrze prywatną motorówką.

To było naprawdę niesamowite przeżycie! 

Bo widzisz ja uwielbiam świętować i celebrować życie. I chcę się tą radością dzielić. Dlatego pomyślałam sobie, aby w tygodniu moich urodzin, stworzyć taką idealną okazję dla moich czytelników. Dla każdego kto z jakiś powodów nie nabył jeszcze pakietu 3 książek o inwestowaniu w nieruchomości postanowiłam przygotować specjalny prezent. Tylko do niedzieli 20.08 za pakiet 3 e-booków, które w pełnej cenie kosztują 119,70 zł zapłacisz jedyne 69,90 zł!

A jeśli kupiłeś już e-booka a chcesz skorzystać z oferty pakietowej

Dodatkowo jeśli kupiłeś w tym czasie ( 15 -20 sierpnia ) któryś z moich e-booków i chcesz zamienić na 'pakiet 3′  to wystarczy, że napiszesz do mnie i dopłacisz różnicę. Na przykład kupiłeś jeden e-book za 39,90 zł. Chcesz podwyższyć na pakiet 3 e-booków. Wystarczy, że dopłacisz różnicę ( w tym wypadku 30 zł ) a ja prześlę Ci linki do pozostałych e-booków. Płatność możesz wysłać przez paypal.me lub bezpośrednio na moje konto. Na końcu artykułu w sekcji pytań znajdziesz instrukcje jak dokładnie to zrobić.

Nie ma już dłużej powodów, aby odkładać na później Twoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości! Rozpocznij ją już teraz! Zdobądź wiedzę i wejdź na drogę ku wolności finansowej. Świętuj ten wyjątkowy tydzień razem ze mną!

Kim jestem ?

Nazywam się Małgorzata Pioszyk. Jestem inwestorem, publicystką, trenerem, a przede wszystkim pasjonatką na drodze do wolności finansowej. Jest autorką poradników o zarabianiu na nieruchomościach.  Jestem autorką popularnego Bloga o inwestowaniu w nieruchomości.  Moją misją jest edukowanie i motywowanie do ciągłego polepszania jakości życia na wszystkich jego płaszczyznach jak. Finanse, kariera, relacje, emocje, zdrowie, rozwój osobisty.

Czym moje książki różnią się od innych pozycji na rynku?

 • Przede wszystkim są to praktyczne poradniki, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces inwestycyjny,
 • To kompendium wiedzy dotyczącej zarabiania na nieruchomościach, znajdziesz w nich zarówno porady dotyczące flipów, wynajmu jak i zakupu na licytacjach komorniczych.
 • Oprócz praktycznej wiedzy zyskujesz również przygotowanie mentalne do swoich pierwszych inwestycji. Dowiesz się między innymi jak działa ludzki umysł, dlaczego się boisz i jak sobie z tym strachem poradzić.
 • Dowiesz się co najczęściej zatrzymuje początkujących  inwestorów, jakie napotykają bariery i jak sobie z tymi barierami poradzić.
 • Poznasz metody wyszukiwania oraz analizowania opłacalności  potencjalnych okazji inwestycyjnych.
 • Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące negocjowania zakupu i odsprzedaży nieruchomości.

Co o moich książkach mówią czytelnicy?

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto myśli o zarabianiu na nieruchomościach. Podoba mi się zwłaszcza jasne oddzielenie roli inwestora od roli kontraktora we flipach. Tak działa nowoczesny inwestor. Warto!

Tomek, inwestor w branży nieruchomości

Pani Małgorzato, dziękuję serdecznie za wspaniałe książki i bardzo ciekawego bloga. Jestem pełna podziwu dla Pani pracy. Jest Pani dla mnie wspaniałym przykładem  kobiety przedsiębiorczej, ambitnej i odważnej.  Obecnie jestem na etapie zdobywania wiedzy o inwestowaniu w nieruchomości. Przed działaniem ogranicza mnie STRACH, ale szereg zaistniałych w ostatnim czasie w moim życiu zawodowym niekorzystnych pozwoliło mi podjąć decyzję o  wyrwaniu się z kieratu 8-godzinnej pracy za marne grosze i realizowaniu własnych marzeń. To dopiero początek.

Agnieszka, czytelniczka

Dlaczego warto przeczytać moje książki?

Osobiście uważam, iż wiedza, nie poparta działaniem nie ma sensu, nic nie wnosi ani sama w sobie nic nie znaczy. Możesz przeczytać wiele książek, jednak jeśli nie podejmiesz działania, nie wykorzystasz swojej wiedzy w praktyce, to nic w swoim życiu nie zmienisz. Tylko działanie przybliży cię do celu. Niestety bardzo wiele osób zatrzymuje się na etapie zdobywania wiedzy. Ciągle się przygotowują, kupują nowe książki, biorą udział w kolejnych kursach, szkolą się. ciągle jednak nie czują się gotowi do działania. Być może znasz takich ludzi, a może ty jesteś jednym z nich? Dlatego powinieneś przeczytać moje książki! Znajdziesz w nich nie tylko wiedzę o tym, jak krok po kroku przeprowadzić swoją pierwszą inwestycję. Znajdziesz tam coś jeszcze, coś równie ważnego. Zainspirują cię one, zmotywują do tego by (w końcu?) podjąć działanie, aby wykonać pierwszy krok. A potem kolejny. I jeszcze jeden. Prawda jest taka, że nigdy nie będziesz wystarczająco przygotowany! Dlatego równie dobrze możesz zacząć działanie już dziś!

Co zawiera pakiet 3 książek?

To pakiet trzech e-booków z zakresu inwestowania w nieruchomości. To kompleksowe kompendium wiedzy, nie tylko dla początkujących inwestorów.

Pakiet zawiera następujące pozycje:

I. Jak Zarabiać na Flipach

To poradnik, który ma zastosowanie praktyczne. Krok po kroku przeprowadzi cię przez kupno, remont oraz odsprzedaż nieruchomości (flip). Oprócz praktyki dostaniesz  także prawdziwe  przygotowanie mentalne do swoich pierwszych inwestycji. Dowiesz się jak działa ludzki umysł, dlaczego się boisz i jak sobie z tym strachem poradzić. Poznasz metody wyszukiwania oraz analizowania opłacalności  potencjalnych okazji inwestycyjnych. Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące negocjowania zakupu i odsprzedaży nieruchomości. Dowiesz się co autorka publikacji „Jak Kupić Mieszkanie na Licytacji Komorniczej” sądzi na temat flipów nieruchomości z licytacji. Dowiesz się jak sprawnie i szybko przeprowadzić remont i odsprzedać nieruchomość z flipa.

Przeczytaj fragment Jak Zarabiać na Flipach

II. Jak Kupować Nieruchomości Pod Wynajem.

Jak Kupować Nieruchomości Pod WynajemTo solidna porcja wiedzy dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości, połączona z potężną dawką motywacji, która przyda się każdemu początkującemu inwestorowi. Z książki dowiesz  przede wszystkim :

-> Jak rozpocząć swoją przygodę z nieruchomościami, -> Jak znajdować prawdziwe okazje i jak negocjować ceny, -> Jak sprawdzić opłacalność przyszłej inwestycji, -> Jakie stosować strategie aby maksymalizować dochody, -> Jak finansować inwestycje w nieruchomości pod wynajem, -> Jak inwestować w nieruchomości bez własnych pieniędzy, -> Jak zarabiać na nieruchomościach nie będąc ich właścicielem, -> Kiedy lepiej kupować za gotówkę a kiedy na kredyt, -> Jak zbudować zespół doradców, -> Jak radzić sobie z barierami na jakie napotykają inwestorzy, -> Jak pokonać strach przed porażką.

III. Jak Kupić Mieszkanie na Licytacji Komorniczej

jak kupić mieszkanie na licytacji komorniczej

To kompleksowy poradnik dla osób, które chcą skorzystać z okazji, jaką może  być zakup mieszkania od komornika. Piszę 'może być' okazją, gdyż kupno na licytacji komorniczej obarczone jest pewnym ryzykiem. Dlatego zalecam dobrze się do takiego zakupu przygotować. To główny powód dla którego zdecydowałam się na napisanie tego poradnika.  Aby pomóc czytelnikowi przygotować się do zakupu na licytacji komorniczej. Poradnik krok po korku poprowadzi cię przez zakup mieszkania na od komornika. Dowiesz się z niego między innymi :

-> jak się przygotować do licytacji,  -> na co zwrócić uwagę przy zakupie od komornika, -> jakie są wady i zalety zakupu na licytacji,  -> jakich terminów się spodziewać w Sądach,  -> jak opracować bezpieczną strategię zakupu na licytacji -> co zrobić jeśli dotychczasowy lokator nie chce się wyprowadzić.

Publikacja mierzy się z mitem dotyczącym zakupu za gotówkę  i podpowie jak sfinansować zakup nieruchomości z licytacji komorniczej. Ten poradnik to kompendium wiedzy o licytacjach nieruchomości zarówno dla inwestorów jak i dla kupujących na własny użytek.

Najczęściej zadawane pytania :  

Jak podwyższyć pakiet? 

Wystarczy dopłacić różnicę pomiędzy zapłaconą już ceną a ceną pakietu. Na przykład kupiłeś jeden e-book za 39,90 zł. Chcesz podwyższyć na pakiet 3 e-booków. Wystarczy, że dopłacisz różnicę, w tym wypadku 30 zł, a ja prześlę Ci linki do pozostałych e-booków.

Płatność możesz wysłać przez:

 1. paypal.me – PayPal paypal.me/wedomediagroup  a potem następnie wysłać mi e-mail z informacją o opłaconym pakiecie na [malgorzata (at) jakkupowacmieszkania.pl].  Po otrzymaniu pełnej kwoty płatności wyślę Ci linki do pobrania zakupionych e-booków.
 2. bezpośrednio na moje konto Małgorzata Pioszyk 82 1140 2004 0000 3402 2778 0978 wpisując nazwę pakietu w tytule, a następnie wysłać mi e-mail z informacją o opłaconym pakiecie na [malgorzata (at) jakkupowacmieszkania.pl]. Po otrzymaniu pełnej kwoty płatności wyślę Ci linki do zakupionych pobrania e-booków.

Jak otrzymam zamówione produkty?

Po kliknięciu w przycisk KUP TERAZ zostaniesz przekierowany do formularza zakupowego. Wypełnij formularz i złóż zamówienie. Po kliknięciu w przycisk złóż zamówienie i  zapłać online, zostaniesz przekierowany do strony bezpiecznych płatności Dotpay. Po opłaceniu zamówienia dostaniesz  e-mail z linkami do pobrania Twojego zamówienia. Najlepiej pobierz je od razu na Twój komputer, gdyż linki stracą ważność po 72 godzinach.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Wypełniając formularz zamówienie zaznacz opcję : chcę otrzymać fakturę.

W jakim formacie otrzymam zamówione produkty?

Zaraz po opłaceniu zamówienia dostaniesz  e-mail z linkami do pobrania Twojego zamówienia. E-book otrzymasz w formie PDF zaś audiobook w paczce plików MP3.

Czy są dostępne wersje książkowe tych publikacji ?

Jestem zwolenniczką ekologii, dlatego wszystkie moje publikacje dostępne są wyłącznie w wersjach ‚eko’ czyli w formie e-booka oraz audiobooka.

Co jeśli książki mi się nie spodobają?

Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli książki ci się nie spodobają, to ja nie chcę Twoich pieniędzy. Kropka. Wszystkie publikacje objęte są gwarancją satysfakcji.  Jeśli książka Ci się nie spodoba, albo po przeczytaniu nie będziesz z jej lektury zadowolony, to oddam Ci pieniądze.

Dotpay nie obsługuje mojego konta bankowego, co mam zrobić? 

Masz klika opcji, możesz:

 1. Skorzystać z opcji przelewu na platformę Dotpay ( jest to dostępna opcja podczas zakupu).
 2. Wysłać płatność za pośrednictwem PayPal paypal.me/wedomediagroup a następnie wysłać mi e-mail z informacją w opłaconym pakiecie na [malgorzata (at) jakkupowacmieszkania.pl].  Po otrzymaniu pełnej kwoty płatności wyślę Ci linki do pobrania zakupionych e-booków.
 3. Przelać płatność bezpośrednio na moje konto Małgorzata Pioszyk 82 1140 2004 0000 3402 2778 0978 wpisując nazwę pakietu w tytule, a następnie wysłać mi e-mail z informacją o opłaconym pakiecie na [malgorzata (at) jakkupowacmieszkania.pl]. Po otrzymaniu pełnej kwoty płatności wyślę Ci linki do zakupionych pobrania e-booków.

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie

To nie jest pytanie 🙂 Ale zawsze możesz napisać do mnie [malgorzata (at) jakkupowacmieszkania.pl]  Odpowiadam na wszystkie pytania, jakie dostaję od czytelników.

Skomentuj artykuł

Comment